حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ،پتروشیمی و پالایش تهران اردیبهشت ماه 1398

 

در سایه الطاف بیکران الهی توانستیم با حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پتروشیمی،و پالایش تهران اردیبهشت ماه 1398 با توجه به بازدید فراوان مراجعه کنندگان محترم عملکرد قابل قبولی داشته باشیم.

پشم سنگ چیست ؟

نامیده میشود ، جزو خانواده   Rock wool  پشم سنگ که در زبان انگلیسی

متشکل از الیاف معدنی است ، به همین دلیل گاهی به آن Mineral Wool   نیز گفته میشود . ماده اولیه اصلی برای تولید این عایق ، مشهورترین سنگ آذرین ، بعنی بازالت یا دیاپاز میباشد که بازمانده فعالیتهای آتشفشانی است .

پشم سنگ چیست ؟

پشم سنگ نقش مهمی در صرفه جوئی انرژی بواسطه کاهش مصرف و همچنین جذب صوت در تاسیسات صنعتی و خانگی ، صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی ، صنایع غذائی و سیستم های حرارتی  ، موتورخانه ها ، صنایع کشتی سازی ، لوله های حاوی سیالات گرم وسرد ، مخازن و دیگ های بخار و همچنین کشت های گلخانه ای  ( هیدرو پونیک ) ایفا میکند .

مطالعه بیشتر

فوم پلی یورتان

خانه های امروزی متقاضی موادی با عملکرد بالا و قوی و در عین حال بسیار سبک وزن هستند؛ فوم های پلی یورتان راه حل بسیار مناسبی برای انجام این کار می باشند علاوه بر آن می توان به راحتی نصب شده و دوام بسیار خوبی دارند. پلی اورتان از طریق کاهش مصرف انرژی به حفظ محیط زیست کمک می کند. با توجه به دوام بسیار عالی،مقاومت فوق العاده و خواص عایقی پلی اورتان غالبا در ساخت و ساز ساختمان ها استفاده می شود.از پلی یورتان ها در بیشتر قسمت ها استفاده می شود مانند عایق کاری سقف ها،پشت بام ها،کف ساختمان،دیوار ها،درب و پنجره ها.با استفاده از فوم های پلی یورتان می توان به کاهش چشمگیر مصرف انرزی اشاره کرد.

مطالعه بیشتر